فیس بوک باز هم دست به یک خرید بزرگ زد

فیس بوک باز هم دست به یک خرید بزرگ زد

فیسبوک این روزها به طرح‌های مفهومی تعاملی نوین علاقه زیادی نشان می‌دهد. تنها چند ماه پس از تصاحب آکیولس وی آر توسط این کمپانی، حالا بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی، دنیا یک کمپانی تشخیص صحبت را هم خریده است: ویت.آی.فیسبوک هنوز مشخص نکرده که هدفش از این خرید و برنامه‌های آتی‌اش برای آن چیست؛ اما بد نیست بدانید که تمرکز کمپانی Wit.ai  بر روی پلتفرمی برای رابطه های کاربری مبتنی بر صدا با زبان طبیعی است. بعید نیست که در آینده بتوانید استاتوس مورد نظرتان را به فیسبوک دیکته کرده و بدون نیاز به لمس کیبورد آن را به اشتراک بگذارید.

فیس بوک باز هم دست به یک خرید بزرگ زد / این بار تشخیص صحبت wit.ai

سبوک این روزها به طرح‌های مفهومی تعاملی نوین علاقه زیادی نشان می‌دهد. تنها چند ماه پس از تصاحب آکیولس وی آر توسط این کمپانی، حالا بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی، دنیا یک کمپانی تشخیص صحبت را هم خریده است: ویت.آی.فیسبوک هنوز مشخص نکرده که هدفش از این خرید و برنامه‌های آتی‌اش برای آن چیست؛ اما بد نیست بدانید که تمرکز کمپانی Wit.ai  بر روی پلتفرمی برای رابطه های کاربری مبتنی بر صدا با زبان طبیعی است. بعید نیست که در آینده بتوانید استاتوس مورد نظرتان را به فیسبوک دیکته کرده و بدون نیاز به لمس کیبورد آن را به اشتراک بگذارید.

از طرفی تکنولوژی تشخیص صحبت به طور خاص برای واقعیت مجازی هم به کار می‌آید؛ چرا که در این فناوری هم کاربر دسترسی به کیبورد ندارد. شاید این خرید بتواند تحولاتی اساسی را برای هدست‌های واقعیت مجازی آکیولس به همراه بیاورد.

فیس بوک باز هم دست به یک خرید بزرگ زد / این بار تشخیص صحبت wit.ai

فیس بوک با سرمایه  چشم گیری که دارد ، هر از چند گاهی دست به خرید های بزرگ می زند که البته این خرید ها در راستای توسعه و افزایش مخاطب این شبکه اجتماعی است. آخرین خرید این غول اجتماعی، تصاحب یک شرکت تشخیص صحبت است که می‌تواند در راستای توسعه پروژه آکیولس وی‌آر باشد!

حتما بخوانید این آموزش را در فایل چند :  پکیج آموزش جامع تایپوگرافی 0 تا صد به زبان فارسی ساخت پوستر و پس زمینه گرافیکی مرتبط

tds f,; fhc il nsj fi d; ovdn fcv’ cn
fis bok baz hm dst bh ik khrid bzrg zd
الفیسبوک لا یزال التخلی عن شراء کبیره
Facebook hələ böyük bir alış vermədi
Facebook仍然放弃了大笔购买
Facebook still gave up a big purchase
Ang Facebook ay nagbigay pa rin ng malaking pagbili
Facebook a encore renoncé à un gros achat
Facebook- მა კვლავ დიდი მოგება მოაწერა
Facebook gab immer noch einen großen Kauf auf
फेसबुक ने अभी भी एक बड़ी खरीद छोड़ दी है
Facebook ha comunque rinunciato a un grande acquisto
Facebookはまだ大きな買い物をあきらめた
فیس بوک باز هم دست به یک خرید بزرگ زد
Facebook все еще отказался от большой покупки
Facebook je še vedno dal velik nakup
Facebook aún renunció a una gran compra
Facebook ยังคงซื้อสินค้าขนาดใหญ่
Facebook hala büyük bir satış vazgeçti

phamed
۱۵ آذر ۱۳۹۵
8 بازدید