پشتیبانی لینکدین از فیلم۳۰ ثانیه ای

پشتیبانی لینکدین از فیلم۳۰ ثانیه ای

هر بار که نام شبکه اجتماعی بین کاربران مطرحمی شود فکرشان به سراغ فیس بوک ، اینستاگرام ، فیس نما و …. می رود. اما شبکه های دیگری نیز وجود دارد که بیشتر جنبه تخصصی دارند تا عمومی . یکی از آنها لینکداین می باشد . این شبکه به گستردگی فیسبوک نیست، زیرا معمولا متخصصان هر حوزه به واسطه‌ انجام امور شغلی و کسب و کار خود در آن عضو شده و بیشتر روابط و پیوندهای دوستی در آن نیز بر پایه ارتباطات شغلی و حرفه‌ای است. با وجود این، کاربران زیادی از سراسر دنیا و ایران در این شبکه بزرگ متخصصان عضو هستند و به تبادل اطلاعات با یکدیگر می‌پردازند.

لینکدین در آخرین آپدیت از اپلیکیشن نسخه iOS خود امکان ثبت تصاویر ویدئویی را برای کاربران خود فراهم نموده است. ویدئو ها باید در راستای یکی از موضوعات منتشر شده توسط تیم متخصصان لینکدین ساخته و منتشر گردد. این امکان در حال حاضر تنها در اختیار ۵۰۰ کاربر تاثیرگذار این شبکه بوده اما به گفته مسئولان قرار است به زودی در دسترس کاربران بیشتری قرار بگیرد.

 پشتیبانی لینکدین از فیلم۳۰ ثانیه ای

البته امکان ایجاد موضوعات جدید توسط افراد نیز وجود دارد.

جاسپر شرمن رئیس بخش مدیریت محصولات  شبکه اجتماعی لینکدین همچنین اعلام نمود که این شبکه در حال حاضر به محیطی تبدیل گردیده که هرکس می تواند شغل آینده خود را در آن بیابد. و این امکان جدید می تواند کمکی بزرگ برای انتقال مفاهیم در این زمینه باشد.

linkedin

کاربران باید محتوای ویدئو خود را به صورت اسنپ چت و بدون هیچ گونه فیلتری با یکی از موضوعات تعیین شده (و یا ایجاد شده توسط خود شخص) ضبط نموده و برای افراد دنبال کننده ارسال نمایند.

در حال حاضر تنها امکان به اشتراک گذاری ویدئو ها در دسترس بوده و نمی توان از آنها در سایر وبسایت ها استفاده نمود. همچنین در قسمت نظرات ویدئو امکانات کاملی وجود نداشته و کاربران نمی توانند به درستی با هم در ارتباط باشند.

حتما بخوانید این آموزش را در فایل چند :  ایمن کردن تنظیمات جیمیل خود

کاربران این امکان را دارند که ویدئو کسانی را که دنبال میکنند چه در نسخه موبایلی یا نسخه تحت وب و یا به وسیله صفحه خانگی اخبار لینکدین مشاهده نمایند و پس از پایان تماشای ویدئو، لینکدین تعدادی ویدئو مشابه را به کاربر پیشنهاد می نماید.

شرمن در ادامه سخنان خود عنوان کرد:” ما بدون هیچ حاشیه‌ای در حال تست سرویس ویدیو در لینکدین هستیم که این تست‌ها بر پایه ویدیوهای کاربران مهم ما صورت پذیرفته‌ و بارها مورد استفاده‌ی دیگر کاربران قرار گرفته‌اند. بسیاری از کاربران از این پس قادر خواهند بود تا هر روز با مراجعه به لینکدین، بتوانند موفقیت شرکت‌ها و افراد مورد نظر خود را مشاهده کنند. “

 

پشتیبانی لینکدین از فیلم۳۰ ثانیه ای

با توجه به این که امکان استفاده از سرویس های ویدئویی پیش تر توسط شبکه های اجتماعی بسیاری ایجاد گردیده است می توان گفت لینکدین در این زمینه از رقبای خود کمی عقب مانده، اما شرمن بر این عقیده است که تمرکز کاری آنها بیشتر بر روی کمک به کاربران در جهت  رسیدن به موفقیت شغلی بوده وبرای رسیدن به این هدف اهمیتی نمی دهد که کاربران چگونه از لینکدین استفاده می کنند.

همانطور که گفته شد در حال حاضر این امکان تنها بر روی نسخه iOS موجود می باشد.

`ajdfhkd gdk;ndk hc tdgl۳۰ ehkdi hd
pshtibani linkdin az film۳۰ canih ai
ینکدین الدعم من ۳۰ ثانیه فیلم
۳۰ saniyəlik filmdən LinkedIn dəstəyi
LinkedIn支持۳۰秒的电影
LinkedIn support from 30second movie
Suporta sa LinkedIn mula sa 30second na pelikula
Support de LinkedIn du film 30second
LinkedIn მხარდაჭერა ۳۰ წამში ფილმი
LinkedIn-Unterstützung von 30 Sekunden Film
۳۰ सेकेंड की फिल्म से लिंक्डइन समर्थन
Supporto per LinkedIn da 30 secondi di film
LinkedInのサポートは۳۰秒の映画から
پشتیبانی لینکدین از فیلم۳۰ ثانیه ای
Поддержка LinkedIn из ۳۰-секундного фильма
Podpora za LinkedIn iz 30 sekund
Soporte de LinkedIn de la película 30second
การสนับสนุน LinkedIn จากภาพยนตร์ ۳۰ วินาที
۳۰ saniyelik filmden LinkedIn desteği

phamed
۲۴ آذر ۱۳۹۵
10 بازدید